Společenské šaty CAXA - půjčovna společenských šatů - Olomouc, Brno, Zlín, Ostrava

Společenské šaty z Hollywoodu

« zpět

V průběhu roku se odehrává spousta různých příležitostí, jak ukázat nejen svému okolí, ale také celému světu půvab slavných v jejich společenských šatech.

Ať je to předávání Cen Akademie, neboli Oscarů, kde se to krásnými ženami ve společenských šatech jen hemží, filmový Festival de Cannes, kde společenské šaty nositelek hrají v hledáčku objektivů fotoaparátů prim, nebo třeba předávání Golden Globe Award, neboli Zlatého glóbu, kde, stejně jako při jiných předešle zmíněných společenských událostech, vyráží barevnost společenských šatů, a různost typů i délek společenských šatů, bere dech.

Zbytek roku pak bývají v tisku a různých diskuzích hlavním tématem společenské šaty přítomných dam. Různé dámy, známé i méně známé, stoupají a klesají na pomyslném žebříčku hitparády společenských šatů tam a zpět. Díky volbě společenských šatů se nevyhne srovnávání žádná ze známých tváří. To je hlavním důvodem, proč každá z těchto dam volí společenské šaty co možná nejoriginálnější, společenské šaty co možná nejvíce krásné, společenské šaty drahé, společenské šaty z dílen renomovaných návrhářů a samozřejmě šaty padnoucí na míru jako ulité. Dychtivě potom očekávají ohlasy nejen přítomných fanoušků ale i různých hitparád společenského oděvu, a samozřejmě bulváru.

Bulváru neunikne žádné společenské faux pas. Má v hledáčku hvězdy, které zvolili stejné společenské šaty, které měli na sobě společenské šaty nevhodné ke své postavě či postavení i ty, které zvolili společenské šaty na daný typ události nevhodně.

Takové zprávy a hodnocení společenských šatů celebrit pak oběhnou díky mediím a bulváru celý svět, a tak můžeme i mi tiše hodnotit a třeba si i vzít inspiraci z pestrého výběru společenských šatů hvězd i hvězdiček z celého světa.

Zásady ochrany osobních údajů # Svatební a společenské centrum CAXA # webdesign Studio R3D, s.r.o.